0538 688 80 44

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » OZGUN-MAKALE-SATISI

Özgün Makale Satışı

makale

makale


Bizi tarif ederken Seorehberi' nden daha çok bir seo profesörü demek daha doğru olucaktır. Makale yazarlarımızın tamamı SEO 
noktasında uzman kişilerden oluşmaktadır. Makaleniz yazılırken size en çok fark getiricek olan konular seçilerek yazılmaktadır.


makale


Makale konusunda uzmanlaşmış olan yazar kadromuz tamamen siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda makalesine yön
vereceği gibi aynı zamanda da %100 özgün olmasına dikkat ederler. Yazarlarımızın yazmış oldukları her makale google ve diğer arama motorlarının her zaman ilgisini çekmiş ve çok sevmiştir.

Makale hizmeti alımlarınızı sürekli olarak devam ettirdiğiniz durumda sizinle beraber anahtar kelime odaklı hızlı bir şekilde yükseleceğimizden de emin olabilirsiniz. Unutmamalısınız ki sitelerinize yalnızca 10-15 yazı ekleme ile hiçbir etki göremezsiniz bu nedenle tek tek alım yerine işi bize bıraktığınız da fark yarattığınızı da göreceksiniz. Düzenli aldığınız makaleler mutlaka etkisini gösterecektir.


makale

SEO uyumlu makale google'nin en çok sevdiği makale yarzı demektir. Burada önemli olan herkesin rahatlıkla anlayabileceği ve uygur bir dilde yazılmış olması gerekir. Kullanıcılara doğru bilgi sunan ve hedef doğrultusunda ilerleyen yazılara SEO uyumlu makale denilmektedir.
SEO uyumlu yazılarda aranan özelliklerin başında özgünlük gelmektedir. Ancak bu şekilde kaliteli makalelere ulaşmış olursunuz.

SEO'ya uyumlu içerik hizmetlerimiz ile web sitenizin rakiplerinizin arasından sıyrılarak Google'da daha üst sıralarda çıkmasını 
sağlayabilirsiniz
.


makale

makale

 
İçerikleriniz Nasıl Yazılıyor? 


Evet, muhakkak ki sipariş verdiğiniz veya vereceğiniz içeriklerin nasıl yazıldığı konusunda kesin bir bilgiye sahip olmak istersiniz. Öncelikle peşinen söyleyelim ki kesinlikle spin ve re write yazım tekniklerini kullanmıyoruz. Bu iki yazım tekniğini kopya olarak kabul ediyoruz ve yazarlarımızı bu açıdan kesin bir dille uyarıyoruz. Ayrıca içerikleriniz, teslim öncesinde, işinde profesyonel, arama motoru optimizasyonundan anlayan editörlerimiz tarafından son kontrol ve düzenlemeler yapıldıktan sonra gönderilmektedir. Kısacası %100 seou uyumlu özgün makale (içerik) için doğru adrestesiniz. Web siteleriniz, youtube kanallarınız, tanıtım yazısı ihtiyaçlarınız ve aklınıza gelebilecek her alan için firmamızı tercih edebilirsiniz. Emin olun ki aldığınız hizmet karşısında çok uygun bir fiyata içerik satın almanın farkına vararak bizleri seçtiğinize memnun olacaknızsı.

 
Yazılan Makaleler İstediğiniz Gibi Olmamış mı?

İçerik sektöründe müşteri memnuniyet konusunda kendimizi ilk sıralarda görüyoruz. Gerek sipariş öncesi, gerek sipariş esnası ve sonrasında tahmin etmeyeceğiniz ilgiye mazhar kalacaksınız. Eğer yazılarınız verilen detaylara göre yazılmamış veya istediğiniz şekilde olmamış ise örnek verilmek şartıyla tekrar düzeltiyor ya da yazımın durumuna göre tekrar yazıyoruz! Evet eğer daha önce birkaç kişiyle çalıştıysanız en ufak revize isteğinizde 40 tane cümleyle karşı karşıya kalmışsınızdır. Bizde böyle bir şey yok! Tek yapmanız gereken bize yazının istediğiniz gibi olmadığını söylemek. Anında müdahalede bulunarak sorunlu gelen yazınızı hızlı bir şekilde düzeltiyor veya tekrar yazıyoruz! Eğer bizim tarafımızdan
kaynaklanan sorun devam ediyorsa para iadesi yapıyoruz!

 
Teslimat Süresi Nasıl Belirleniyor?


Öncelikle güzel ve kaliteli makale (içerik) istiyorsanız bizlere verebileceğiniz en geniş zamanı vermelisiniz. Eğer içeriklerinizin acelesi yoksa lütfen aceleci olmayın. Çok yoğun bir şekilde makale ( içerik ) siparişi aldığımız için 1-2 gün aksama olabilir. 3000 kelime siparişiniz için genellikle 1-2 gün içinde teslimat yapılır. Çok yüklü siparişler için müşteri ile takvim belirlenir ve yazarlar ona göre ayarlanır. Teslimat tarihinden 1-2 gün sarkabilecek şekilde müşteriye bilgi verilir. Örneğin 10.000 kelimelik sipariş 2 gün sonra teslim edilecekse müşteriye işin planını 2.gün değil 3.gün için yapması söylenir. Böylece yazılar sarksa bile müşteri kendi takviminde geriye düşmemiş olacaktır.


MAKALE SİPARİŞİ VERİN
İhtiyaç duyduğunuz alanlarda isteklerinize özel makale ve içerik talepleri oluşturun. Alanında uzman Yazarlar hazırlasın.

EXPRESS (HIZLI) SİPARİŞ VER
1-24 saat içerisinde teslimat garantisi ile acil içerikleriniz için Express Makale hizmetinden yararlanın. Siparişleriniz saatler içerisinde teslim edilsin.

HAZIR MAKALE ALIN
Daha önceden hiçbir yerde yayınlanmamış hazır makaleler sayesinde saniyeler içerisinde ihtiyacınız olan içerikleri alın.

TANITIM YAZISI ALIN
Tanıtım yazısı satın alabileceğiniz yüzlerce ilan seçeneği sunuyoruz. Sizin için uygun olanı seçin ve makalenizi yayınlayın

OTOSEO.COM

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2019 © OtoSeo.com Tüm Hakları Saklıdır.seo satın al ucuz seo seo araçları server tanıtım Google Links Arşiv